stajac sie soba

 

Warsztaty są zawieszone do odwołania!

O ponownym terminie spotkań będziemy informować na stronie i FB.

 

Zapraszamy Panie na warsztaty psychologiczne "Stając się sobą".

Warsztaty są podróżą w głąb siebie, odkrywaniem prawdziwego JA. W atmosferze bezpieczeństwa i wsparcia doświadczysz prawdziwego spotkania z sobą samą, z tym kim jesteś, czego pragniesz, co czujesz, czego się boisz, do czego jesteś powołana. Warsztaty są pogłębioną pracą wewnętrzną, fascynującą podróżą ku lepszemu zrozumieniu siebie samej.


W czasie warsztatów:
- przyjrzysz się swoim emocjom, informacji, jakiej niosą dla Ciebie, jak z nimi pracować,
- spojrzysz na trudności, jako na szansę na rozwój,
- zobaczysz, jak odzyskać odpowiedzialność za swoje życie, jak radzić sobie ze zmianą
- zaprzyjaźnisz się ze swoim wewnętrznym krytykiem,
- spotkasz się ze sobą, ze swoją historią, ze swoim pięknem, ale i ze swoją słabością, poznasz swoje dziecko wewnętrzne,
- przyjrzysz się swojej relacji ze swoim ciałem,
- doświadczysz praktyki uważności i wdzięczności,
- poszukasz swojej gwiazdy północnej – czyli życia, jakie jest Tobie przeznaczone.

 

Prowadzenie:

Dorota Piwowarczyk - z wykształcenia ekonomista, z pasji odkrywca i poszukiwacz sensu i głębi. Studentka studium psychoterapii w podejściu integratywnym przy Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Maj - psycholog, trener personalny, studentka studium psychoterapii w podejściu integratywnym przy Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich.

 

Chętne Panie zapraszamy na pierwsze bezpłatne spotkanie pokazowe 4 marca o 19.00 do siedziby Stowarzyszenia Przystań M w Warszawie ul. Lipska 26 lok 7 (Saska Kępa)

Warsztaty ruszają w środę 11 marca od 18.00 do 21.00 i będą się odbywały co dwa tygodnie w terminach: 11.03; 25.03; 8.04; 29.04; 13.05; 27.05;  3.06; 17.06.

Koszt całej sesji (8 spotkań) wynosi 480 zł od osoby.

Liczba miejsc ograniczona

Zapisy i więcej informacji: 501 289 869, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.