Pomocy psychologicznej po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub mailowym udzielają:


Marek Dramiński

 Marek Draminski

 

Psycholog kliniczny - specjalizacja drugiego stopnia.

Psychoterapeuta - certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Superwizor i trener-rekomendacja Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Szkoleniowiec- edukator, nauczyciel dyplomowany resortu oświaty.

Wieloletnie – ponad 30-letnie doświadczenie w pracy terapeutycznej indywidualnej, z parami, rodzinami i grupami oraz szkoleniowej.

Superwizor zespołów wychowawczych i terapeutycznych zajmujących się dziećmi i młodzieżą ze środowisk społecznie zagrożonych.

Założyciel i kierownik Pracowni Psychorozwoju i Psychoprofilaktyki /1983-1989/ przy Polskim Towarzystwie Psychologicznym.

Autor programu i realizator Studium Socjoterapii w Oddziale Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie /1987-1990/, przy Wydziale Doskonalenia Nauczycieli Kuratorium Oświaty w Warszawie /1991-1992/ i Studium Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii w Ośrodku Metod i Szkoleń Psychospołecznych w Warszawie /1992- 2010/ oraz Podyplomowego Studium Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii przy Szkole Wyższej Przymierza Rodzin w Warszawie /od jesieni 2010/.

 

 

Małgorzata Krzywińska

Absolwentka psychologii KUL, edukator, socjoterapeuta, ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć i warsztatów dla rodziców, m.in. tzw. Szkół dla Rodziców i Wychowawców.

 

Małgorzata Ziarkiewicz

 Malgorzata Ziarkiewicz

 

 

 

Terapeutka, kierownik duchowy.


Ukończyła  Podyplomowe Studium Duchowości na Bobolanum w Warszawie, oraz Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii w Szkole Wyższej Przymierza Rodzin w Warszawie pod kierunkiem mgr Marka Dramińskiego.

Joomla Templates by Joomla51.com