rekolekcje

Rekolekcje prowadzone metodą Św. Ignacego dla rodzin z małymi dziećmi - odbyły się w Ochotnicy Górnej w dniach 2-10 sierpnia 2016. Oto świadectwa uczestniczek:

W czasie pobytu na 8 dniowych rekolekcjach dostałam odpowiedź na pytanie: Co dalej mam robić ze swoim ustabilizowanym życiem, na czym się skupić i w jakiej kolejności?

Pierwszą wskazówką, jaką otrzymałam, jest dalszy rozwój nad moimi zranionymi uczuciami w dzieciństwie i usunięciu skutków, które przeszkadzają mi w byciu pełni szczęśliwą. Zrozumiałam, że wymagałam od rodziców miłości, której nie mogli mi dać, bo sami jej nie mieli. Ja mam podjąć ten trud ciężkiej pracy nad sobą, żeby nie powielać schematu z domu rodzinnego na swoje małżeństwo i dzieci. Mam poznać i pokochać siebie.

Czytaj więcej: Rekolekcje prowadzone metodą Św. Ignacego dla rodzin z małymi dziećmi - świadectwa

  

"Razem z nimi"

    
 
 
 
 
 
 
 To że byłem na takich warsztatach uważam za jedną z piękniejszych rzeczy, które miały miejsce w moim życiu, przede  wszystkim wspaniała atmosfera i organizacja, wykłady    połączone z praktyką to coś co pozwoliło mi oprócz zdobytej wiedzy teoretycznej sprawdzić to wszystko w relacji z   drugim człowiekiem. Nie zapomnę tych warsztatów  i ludzi których na nich  poznałem, polecam każdemu dla kogo rozwój jego relacji z innymi jest  ważny.  

 

Czytaj więcej: >>> Styczeń 2009

 
Warsztaty Doskonalenia Umiejętności Wychowawczych

      Fantastyczna atmosfera i wielka doza spojrzenia w siebie i na siebie, która (mam taką nadzieję) będzie rozwijała nasze relacje w rodzinie, z dziećmi i oby z wszystkimi,  z nieprzyjaciółmi również. Dzięki za ten czas pracy, refleksji i zabawy.  

Dzięki za wszystkich. Chciałoby się powiedzieć „Do zobaczenia”. Warsztaty pomogły mi inaczej spojrzeć na funkcjonowanie mojej rodziny, na zależność między tym, co swoim zachowaniem wkładają w nią rodzice, a tym, co otrzymują nasze dzieci na swoje dalsze, samodzielne życie.

 
 

Czytaj więcej: >>> Mielno 2008

 
Kim ja jestem? 
 

Warszaty odbyły się w dniach 27-29 marca 2009 r. w Europejskim Centrum Komunikacji i Kultury w Warszawie-Falenicy. 

 
 
  
 Warsztaty- super !!!  

A trochę się na tym znam, bo sama od paru lat prowadzę warsztaty z psychomotoryki.
   Zawsze zwracam uwagę na odbiór uczestników i widziałam, że ludzie są zadowoleni i wdzięczni.

       

Czytaj więcej: >>> Marzec 2009

 

„Móc więcej”

 Warsztaty Akademii Dobrego Życia odbyły się w ECCC w Warszawie-Falenicy

 

Czytaj więcej: >>> Listopad 2008

Joomla Templates by Joomla51.com