Małgorzata Ziarkiewicz         

  Małgorzata Ziarkiewicz - prezes

       
p6          Małgorzata Kochańska - v-ce prezes
       

Malgorzata El

      M ałgorzata Elżanowska - sekretarz
       
p3       Konrad Lange - przewodniczący Komisji Rewizyjnej

 

 

      Anna Certowicz - skarbnik

 

 

 

      Jarosław Dobrzyński - v-przewodniczący Komisji Rewizyjnej
p7

 

 

  Marta Lewandowska - Harasimowicz - członek Komisji  Rewizyjnej. Fotograf, absolwentka Podyplomowych Studiów "Fotografia i Informacja Obrazowa" . Pasjonatka kultury i sztuki, pracuje w Polskim Teatrze Tańca w Poznaniu jako specjalista do kontaktów z zagranicą , oprócz tego wykonuje zlecenia fotograficzne, w tym również wystawy, jako freelancer.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SYLWIA KRAJEWSKA

Sylwia KrawczykAbsolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczestniczyła w 2-letnim szkoleniu w terapii poznawczo – behawioralnej przy Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej (CTPB) w Warszawie. Ukończyła szkolenie podnoszące kwalifikacje zawodowe z zakresu „Terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży”. Ukończyła 2-letnie Studium Metod Pracy z Dziećmi ofiarami przemocy seksualnej i ich rodzinami w Fundacji Dzieci Niczyje. Uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu pomocy psychologicznej i interwencji kryzysowej. Doświadczenie zawodowe zdobywa od 12 lat. Wcześniej pracując w Świetlicach Socjoterapeutycznych, Domu Dziecka, Ośrodku Pomocy Psychologicznej, Stowarzyszeniu Przyjaciół Integracji, Niepublicznych Zakładach Opieki Zdrowotnej. Aktualnie od 8 lat jest właścicielką Ośrodka Pomocy Psychologicznej Psychocentrum i założycielką portalu kochamzabardzo.pl  i samotnosc.info.pl  . Zajmuje się przede wszystkim problemami kobiet w szerokim tego słowa znaczeniu. W szczególny sposób pasjonuje ją praca z Kobietami z syndromem „kochania za bardzo”, DDA i DDD.
Specjalizuje się w pomaganiu osobom, które przeżywają kryzysy w relacjach partnerskich lub są w sytuacji trudnych rozstań, rozwodów, czują się osamotnione, mają niską samoocenę, mają poczucie zagubienia, problem z ustanowieniem i ochroną własnych granic.

Pomaga odkrywać siebie na nowo, rozwijając przy tym świadomość siebie. Jest zwolenniczką prawdy (zdejmowania masek przed samym sobą i światem), wsłuchiwania się w siebie i nieustającej pracy nad sobą w celu pełniejszego życia.

Pracuje z osobami dorosłymi. Oprócz pracy indywidualnej prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, grupy wsparcia oraz treningi rozwojowe.

Autorka książek:  ” Zatrzymaj się ” i ” bajki terapeutyczne dla rodziców i dzieci „Opowiedz mi, co u ciebie”

 

MAŁGORZATA KRZYWIŃSKA - psycholog.

ZUZANNA STADNICKA-DMITRIEW - psycholog, terapeuta.

 

ANNA WYRWICKA - trener rozwoju osobistego, socjoterapeuta, mediator.

 

Współpracownicy w latach 2008 - 2013

 

KARSTEN SCHACHT-PETERSEN -  certyfikowany trener NVC
Od 30 lat psychoterapeuta, doradca rodzinny, mediator. Od 1999 roku pracuje według metody Porozumienie bez Przemocy (NVC), której uczył się od jej twórcy Marshalla B. Rosenberga. Prowadzi warsztaty NVC głównie w Danii,Szwecji, USA, w Indiach oraz od 2006 roku Polsce. Oferuje także w Polsce indywidualną terapię w j. angielskim.

KRYSTYNA ROMANIK - pedagog

ZOFIA ALEKSANDRA ŻUCZKOWSKA  - dziennikarz, redaktor, nauczyciel, trener komunikacji interpesonalnej
Absolwentka filologii Polskiej na UJ, teologii na ATK oraz Podyplomowego Studium Rodziny KUL. Autorka książki "Wychowanie bez klapsa" (Rubikon 2006). Od 2005 roku zajmuje się metodą Porozumienie Bez Przemocy (NVC), uczestniczyła w programie pilotażowym adaptującym metodę do polskich szkół prowadzonym przez CMPPP. Od 2006 roku organizuje i prowadzi warsztaty, współpracuje z trenerem NVC Karstenem Schacht-Petersenem.

Joomla Templates by Joomla51.com